Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Mistr ve strojírenství
Lokalita:
Přerov
Zveřejnil:
Úřad práce Kojetín
Může se Vám hodit:
Mistr ve strojírenství Přerov

Volné pracovní místo Mistr kovovýroby

1.10.2016
UniMax Iron s.r.o.
Místo pracoviště
náměstí Svobody 268, Kojetín I-Město, 752 01, Kojetín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
praxe v kovovýrobě; umět číst v projektové dokumentaci; výborné organizační schopnosti

Nabízíme:
práci ve stabilní společnosti – jako kmenový zaměstnanec; zaškolovací systém; po zkušební době možnost navýšení mzdy; příspěvek na ubytování (vlastní ubytovna)

Zájemci se mohou hlásit:

Místo výkonu práce: UniMax Iron s.r.o., náměstí Svobody č.p. 268, 752 01 Kojetín

Podobné nabídky práce

MISTR - i absolvent (20 000 – 26 000Kč)
vedení týmu pracovníků, plánování směn, kontrola docházky řízení svěřeného úseku výroby zodpovědnost za pracovníky ve výrobě dodržování bezpečnosti práce řešení případných problémů v týmu
SPINWARE s.r.o. Olomouc, Uničov (více pozic) Plný úvazek
dnes
TEAM LEADER (23 000 Kč - 30 000 Kč)
vedení týmu cca 15 podřízených – obsluha CNC strojů organizace směn, řešení problémů na pracovišti práce v nepřetržitém provozu
SPINWARE s.r.o. Hranice, okres Přerov Plný úvazek
včera
CNC OBRÁBĚČ KOVŮ - HORIZONTÁŘ (25 000 – 30 000 Kč)
seřizování a obsluha obráběcích strojů – horizontální a jednoúčelové frézky práce v třísměnném provozu možnost firemního ubytování
včera
SMĚNOVÝ MISTR VE STROJÍRENSTVÍ (35.000 - 40.000 Kč)
Pro úspěšnou strojírenskou společnost hledáme vůdčí osobnost na pozici směnového mistra. Máte zkušenosti z výroby a cítíte se na převzetí zodpovědnosti za svěřené zaměstnance? Nastartujte slibnou kariéru a finančně si polepšete u ...
Jobs Contact Consulting, s.r.o. kraj Olomoucký, Česko Plný úvazek
aktivní
Strojírenský kontrolor jakosti a kvality
Nástup možný IHNED. Požadujeme: SPŠ strojní; praxe v oboru vítána; Specializace na zámečnické a svářecí práce; výborná znalost čtení výkresové dokumentace; cizí jazyk angličtina nebo němčina písmem i slovem podmínkou; samostatno ...
PSP Speciální strojírna a.s. Tovačovská 2971/17, Přerov Plný úvazek
aktivní
Vedoucí montážních skupin
Náplň práce: Kontrola a vedení montážních skupin Požadavky: praxe na podobné pozici nutností; řidičský průkaz skupiny B Nabízíme: služební automobil, telefon s neomezeným tarifem Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu ( ...
RenoSteel s.r.o. náměstí Svobody 268, Kojetín Plný úvazek