Volné pracovní místo  Mistr/mistrová provozu

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 35 000–40 000 Kč / měsíc

POŽADUJEME: ÚSO, SŠ, VŠ vzdělání technického směru, zkušenosti s řízením a organizací zaměstnanců ve výrobě, znalost práce na PC (MS Office), manuální zručnost, technické myšlení, spolehlivost, flexibilita, schopnost samostatného rozhodování, proaktivní přístup k řešení provozních situací, odborná způsobilost dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. §6 - výhodou, řidičský průkaz sk. B
NÁPLŇ PRÁCE: organizace a řízení týmu pracovníků ve výrobě tepelné a elektrické energie, zajištění a dodržování plánu výroby, zajištění a dodržování plánu revizí, servisu a údržby zařízení, podílení se na odstraňování závad a údržbě zařízení, odpovědnost za dodržování pravidelných školení, BOZP a PO na pracovišti
NABÍZÍME: zázemí stabilní společnosti, mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti vykonávané práce, možrnost dalšího profesního růstu a vzdělávání, zaměstnanecké benefity.

PRVNÍ KONTAKT: výhradně emailem na adresu: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti vykonávané práce, možnost dalšího prof

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 10.4.2024

Máte zájem o nabídku Mistr/mistrová provozu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
DiS. Magdaléna Buncová z Zásobování teplem Vsetín a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Mistr/mistrová provozu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.