Volné pracovní místo  mistr na technickém úseku (M/Ž)

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–41 000 Kč / měsíc

Vzdělání - min.SOU technic.směru, min.2 roky praxe v technic.oboru, znalost práce s vedením a řízením lidí
Prac. náplň: řízení střediska údržby, zodpovědnost za opravy zařízení a instalaci nových strojů ve výrobě, plánování oprav strojů a zařízení, spolupráce s dodavateli při zabezpečení oprav, řízení a vedení pracovníků na středisku údržby.

Požadované znalosti: znalost opravárenských procesů a údržbářských procesů, znalost základních strojů a zařízení, zkušenost s vedením a řízením pracovního kolektivu.

Nabízíme - mimořádné odměny 2 x ročně, 25 dnů dovolené, závodní stravování, svačiny zdarma, zaměstnanecké balíčky, příspěvky na penzijní připojištění, cafeterie - příspěvek 10 tis.Kč/ rok, příspěvek na dopravu nad 40km z místa bydliště.
Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 8:00 - 14:00 hod.), e-mailem, osobně (Po-Pá: 8:00 - 14:00 hod.).

Požadované dovednosti

  • Jiné

Benefity

  • Jízdní výhody - příspěvek na dopravu nad 40 km z místa bydliště
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody - zaměstnanecké balíčky, příspěvky na penzijní připojištění, kafeterie

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024

Máte zájem o nabídku mistr na technickém úseku (M/Ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Petra Varačková z Kostelecké uzeniny a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku mistr na technickém úseku (M/Ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.