Volné pracovní místo  Mistr oddělení veřejné zeleně

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 21 800–35 000 Kč / měsíc

1. kontakt TELEFONICKY v Po-Pá 7-14 hodin, E-MAILEM. Tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář
Požadujeme: ÚSO nebo VŠ zahradnického nebo obdobného směru; Praxe a znalosti v oboru zahradnictví-údržba zeleně (praxe min. 3 roky); Praxe s vedením podřízených pracovníků; Aktivní přístup k řešení problému; Znalost práce na PC a ŘP sk. B; Spolehlivost, samostatnost, flexibilita, dochvilnost, pečlivost, zodpovědnost, loajalitu.

Náplň práce:
  • Vedení týmu pracovníků při údržbě veřejné zeleně,
  • Práce v terénu a administrativa v kanceláři,
  • Odborné práce při údržbě veřejné zeleně,
  • Řízení vozidla,
  • Kontrola dodržování bezpečnosti práce a pracovních postupů atd.

Nabízíme:
  • Plat dle platové tabulky zaměstnanců veřejného sektoru 8. platová třída (20 130 - 29 520 Kč dle vzdělání a délky započitatelné praxe).
  • Příplatek za vedení,
  • Po zapracování osobní ohodnocení,
  • Čtvrtletní odměny,
  • 25 dnů dovolené

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příspěvky z FKSP – volnočasové aktivity, důchodové a životní připojištění

Nástup IHNED na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení i na dobu neurčitou

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc - 1 týden nad rámec zákona
  • Zvláštní prémie - po zapracování osobní ohodnocení, čtvrtletní odměny
  • Jiné výhody - příspěvek na stravování, příspěvky FKSP, důchodové a životní připojištění...

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku Mistr oddělení veřejné zeleně?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Jitka Henčlová, vedoucí oddělení veřejné zeleně z Technické služby Ostrava-Jih, příspěvková organizace

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Mistr oddělení veřejné zeleně

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.