Volné pracovní místo  MISTR/-OVÁ VE STROJÍRENSKÉ VÝROBĚ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MISTR/-OVÁ VE STROJÍRENSKÉ ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ
  • pracoviště Libřice u Hradce Králové.
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Náplň práce: úzce spolupracuje s vedoucím výroby, řídí výrobní tým ve své směně (cca 6 lidí), v souladu s denním výrobním plánem zadává práci pracovníkům dílčích úseků výroby, zodpovídá za plnění výrobního plánu, efektivitu, optimální využívání lidských zdrojů, strojů a prostoru, kontroluje odvedenou práci, dohlíží na dodržování předpisů a standardizovaných postupů, zpracovává hlášení o neshodách vzniklých ve svěřeném úseku
  • Požadavky: vzdělání SŠ nebo ÚSO zakončené maturitou, nejlépe ve strojírenském oboru, praxe na obdobné pozici min. 3 roky, schopnost rozhodovat a přijímat odpovědnost, odolnost vůči stresu a zátěži, komunikativní a argumentační schopnosti, organizační schopnosti, vůdčí, silná, dynamická a vyzrálá osobnost, zkušenosti se zakázkovou výrobou vítány, znalost práce na PC
  • Informace o firmě naleznete na použijte odpovědní formulář
  • Životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované vzdělání

  • Strojírenství a strojírenská výroba

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 16.7.2018