Volné pracovní místo Mistr pro železniční stavitelství

7.9.2016
Skanska a.s.
Místo pracoviště
Praha
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

tel.: poslat email , e-mail: poslat email
Místo výkonu práce je Praha + Středočeský kraj
Divize Železniční stavitelství.

Nabízíme:
Mzdu od 25.000,–Kč měsíčně + 15% prémie
Dovolená až 5 týdnů
Smlouva na dobu určitou 1 rok lze prodloužit.

Jste dobrý organizátor? Máte skvělé komunikační a plánovací schopnosti? Nebojíte se zodpovědnosti za vedení týmu lidí? Nechcete denně sedět v kanceláři a rád vycestujete v rámci regionu ČR? Výborně! Pojďte pracovat do naší společnosti. MĚLI BYCHOM PRO VÁS NABÍDKU PRÁCE:

Co Vás čeká:

  • Budete řídit a realizovat zakázky dle výrobního plánu, smluv o dílo a dalších závazných předpisů
  • Organizování a řízení práce podřízených zaměstnanců na určených pracovištích Vám nebude cizí
  • Budete zabezpečovat a dodržovat technologické předpisy a normy

" Naučíte se u nás přejímání materiálu, výrobků a strojů a zabezpečení jejich řádného využívání, uložení a údržby

  • Těšte se také na cestování v regionu Čechy

Co od Vás očekáváme my:

  • Středoškolské stavební vzdělání , můžete být i absolvent!
  • Znalost obecných předpisů v oblasti stavebního práva a bezpečnosti práce
  • Znalost MS Office
  • Radost a chuť do práce
  • Chceme, aby na Vás bylo spolehnutí

Co Vám za to můžeme nabídnout:

  • Budete součástí mezinárodní společnosti, kde každý může otevřeně říct svůj názor
  • Klademe veliký důraz na přijímání a profesní rozvoj našich zaměstnanců
  • Smlouvu na dobu určitou 1 rok – v rámci dobré spolupráce prodloužíme
  • Dostanete příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Dostanete příspěvek na stravování
  • Získáte týden dovolené navíc
  • Obdržíte služební mobilní telefon
  • Obdržíte bonusy, prémie
  • Obdržíte příspěvek na sport, kulturu, volný čas a další zaměstnanecké benefity