Volné pracovní místo  Mistr strojírenské výroby

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Přijmeme mistra.
Požadujeme:
  • ukončené SŠ strojírenského zaměření,
  • praxi minimálně 3 roky,
  • komunikativnost, organizační schopnosti, samostatnost, znalost řízení zaměstnanců.
Náplň práce:
  • organizaci a řízení výroby se zřetelem k dodržování obecně platných předpisů
  • plnění výrobních úkolů v souladu s vydaným operativním plánem výroby zboží a zadávacím plánem pro příslušný měsíc
  • dodržování zásad kvality,
  • spolupracuje s vedoucím plánování výroby při tvorbě zadávacího plánu příslušného měsíce, zejména v oblasti zjišťování stavu rozpracované výroby
  • kontroluje průběh výroby a plnění výrobního plánu.
Nabízíme:
  • 5 týdnů dovolené,
  • závodní stravování,
  • náborový příspěvek 20.000,-Kč,
  • příspěvek na dopravu.
Nástup možný ihned.
Životopis zasílejte na použijte odpovědní formulář
Místo výkonu práce:MESIT air, a.s.,Čenkov č.p. 50

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2017