Volné pracovní místo  Mistr strojírenské výroby

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

MÍSTO VÝKONU: V Kasárnách č.p. 912, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • vedení týmu 10 lidí
  • zajišťování komunikace mezi zaměstnanci a vedením společnosti
  • zodpovědnost za plnění výrobního plánu
  • zodpovědnost za efektivní kapacitní využití strojního zařízení
  • kontrola dodržování pracovní a technologické kázně pracovníků úseku
  • kontrola dodržování BOZP a požární ochrany na svěřeném pracovišti
  • zaškolování
  • vedení provozní dokumentace
  • spolupráce s ostatními odděleními na optimalizaci procesů
POŽADUJEME:
  • min. vyučení ve strojírenském oboru
  • zkušenost s vedením menšího týmu
  • technické myšlení, dobré organizační schopnosti
  • aktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu
NABÍZÍME:
  • pracovní prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • kontakt s moderní technikou a technologiemi
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - Office

Benefity

  • Jiné výhody - Příspěvek na pojištění, Unišeky
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2018