Volné pracovní místo  MISTR VSTŘIKOVACÍCH LISŮ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 26 500–29 600 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Janderova č.p. 525, Hylváty, 562 03 Ústí nad Orlicí 3
Náplň práce:
Seřizování a údržba balicích strojů a ostatních výrobních zařízení, příprava a údržba vstřikovacích forem, seřizování a údržba vstřikovacích lisů.
Požadujeme:
Technickou zručnost a dovednost, technické myšlení, práce s PC.
Znalost NJ, nebo AJ na komunikativní úrovni, nutná.
Nabízíme:
Příspěvek na PP a ŽP, týden dovolené navíc, pololetní a roční odměna atd., příspěvek na stravování atd.
PP na dobu určitou s možností prodloužení.
Kontakt: zaslat e-mailem životopis

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na PP a ŽP, příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie - pololetní a roční odměna

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.4.2017 do 31.12.2017