Volné pracovní místo  MISTR VÝROBY NÁSTAVEB

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000–42 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • středoškolské vzdělání s maturitou v technickém oboru
  • zkušenosti z výrobního podniku
  • praxe ve strojním, automobilovém průmyslu výhodou ne však podmínkou
  • dobrá orientace ve strojních výkresech i schopnost číst schémata
  • znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz sk. B
  • požadujeme spolehlivost, pracovitost, smysl pro samostatnou a zodpovědnou práci

Pracovní náplň:
  • organizace a plánování s využitím softwaru ABRA
  • vedení pracovního týmu cca 20 zaměstnanců
  • hodnocení podřízených pracovníků a odměňování
  • spolupráce s oddělením logistiky, nákupu a a skladu
  • zodpovědnost za kvalitu
  • plánování a rozdělování zakázek
  • plnění termínu
  • práce s PC - evidence výroby, statistiky a přehledy
  • úzká spolupráce s konstrukcí/vývojem na úpravě dokumentace a změnách výrobních postupů

S čím můžete počítat hned ze startu:
  • Smlouva na hlavní pracovní poměr
  • Nástupní mzda od 38.000 – 42.000,-Kč
  • Pružná pracovní doba, pouze ranní
  • Nástup možný ihned

Na co se můžete těšit:
  • Práci na atraktivních projektech - hotové výrobky vidíte na cestách
  • Přátelské prostředí na adrese Krnovská 646/117, Opava
  • Zázemí stabilní firmy
  • Motivační ohodnocení
  • Výborná dopravní dostupnost, soukromé parkoviště
  • Příspěvek na stravování

Zaměstnanecké výhody:
  • Podnikové stravování ve firmě, příspěvek na stravování
  • Volné nebo zvýhodněné vstupenky na sportovní a kulturní akce
  • Zaměstnanecké slevy na autoservis, pořízení vozu
  • Výhodné tarify na naše zaměstnance u operátora O2

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - neurčeno

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku MISTR VÝROBY NÁSTAVEB?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Langová z HAGEMANN a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku MISTR VÝROBY NÁSTAVEB

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.