Volné pracovní místo Mistr výroby

20.12.2016
GRANITOL akciová společnost
Místo pracoviště
Partyzánská 464, Moravský Beroun, 793 05, Moravský Beroun
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Nepřetržitý provoz

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Partyzánská č.p. 464, Moravský Beroun.

Náplň práce:

  • řízení výrobních procesů a výrobní logistiky
  • vedení směny 15-ti pracovníků v nepřetržitém provozu
  • odpovědnost za kvalitu a efektivitu výrobního procesu
  • odpovědnost za bezpečnost a ochranu zdraví pracovníků na směně

Očekáváme:

  • ÚSO vzdělání, technické zaměření výhodou
  • praktické zkušenosti na obdobné pozici minimálně 1 rok
  • znalost metod štíhlé výroby vítány
  • zodpovědnost, samostatnost, schopnost vést tým
  • znalost práce na PC

Nabízíme:

  • týden dovolené navíc dle odpracované doby
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • příspěvek na sport, zdraví a kulturu

Jestliže Vás tato nabídka zaujala a máte zájem o tuto pozici, zašlete svůj profesní životopis POUZE na výše uvedený email.