Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Mistr ve výrobě
Lokalita:
Tábor
Zveřejnil:
Úřad práce Tábor
Může se Vám hodit:
Mistr ve výrobě Tábor

Volné pracovní místo Mistr výroby

23.3.2017
Partner in Pet Food CZ s.r.o.
Jateční 470, Veselí nad Lužnicí II, 391 81, Veselí nad Lužnicí
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Nepřetržitý provoz

Popis pracovní nabídky

Popis pracovní pozice

  • je zodpovědný za vedení týmu
  • organizuje celou výrobu na jemu svěřeném úseku dílny
  • kontroluje a zajišťuje produktivitu výroby
  • zajišťuje správnou kvalitu výroby
  • zastavuje výrobu v případě neshody
  • zajišťuje dodržování plánů výroby
  • kontroluje udržování pořádku na pracovišti
  • je zodpovědný za bezpečnou výrobu
  • vyplňuje a předkládá dokumenty potřebné pro provádění analýz výroby ad.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (obor technický, potravinářský, chemickotechno­logický)
  • min. 2 roky praxe na stejné pozici: mistr směny/dílenský mistr, vedoucí výroby
  • zkušenosti s řízením personálu
  • sledování a řízení výkonu pracovníků na směně
  • zkušenost s vyplňováním dílenské dokumentace
  • znalost práce na počítači
  • znalost AJ výhodou

Nabízíme

  • práci v rostoucí mezinárodní výrobní společnosti
  • možnost odborného vzdělávání a další profesní růst
  • adekvátní mzdové ohodnocení

Zaměstnanecké výhody: stravenky, odměna za odpracovanou dobu, prémie a příplatky k základní mzdě, penzijní připojištění, náborový příspěvek

Kontakt: emailem:  poslat email