Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Mistr ve výrobě
Lokalita:
Sokolov
Zveřejnil:
Úřad práce Sokolov
Může se Vám hodit:
Mistr ve výrobě Sokolov

Volné pracovní místo Mistr

11.10.2016
Legios Loco a.s.
Místo pracoviště
Kounice 838, Horní Slavkov, 357 31, Horní Slavkov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Způsob kontaktu uchazeče:

  • telefonicky: p. Zrzavecká J. poslat email :00-:14:00 hodin.
  • e-mailem: poslat email
  • osobně Kounice 838, 357 31 Horní Slavkov 08:00–15:00 hodin.

Náplň práce:

  • přeprava materiálu a výrobků pomocí jeřábu
  • kontrola vazacích prostředků
  • vedení záznamů o provoze stroje – jeřábových knih
  • ovládání jeřábu pomocí dálkového ovladače a z koše kabiny
  • manipulační práce s jeřáby, elektrickými a ručními vozíky

Požadujeme:

  • nižší střední odborné vzdělání
  • praxe v oboru výhodou
  • časová flexibilita, spolehlivost, samostatnost
  • Jeřábník tř. MK, jeřábník sk. Z, MZ + DO, školení vazačů a břemen

Pracovní doba: 06.00–14:00 hodin

Zaměstnanecké výhody:

  • příspěvek na stravování a další benefity, Motivující mzdové ohodnocení, prémie, příplatky, jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti, Věrnostní příspěvek.

Místo výkonu práce: Kounice 838, 357 31 Horní Slavkov