Volné pracovní místo  Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 45 000–65 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup možný ihned.

Požadujeme: středoškolské vzdělání technického směru s maturitou, řidičský průkaz skupiny B - flexibilitu, operativnost, schopnost řídit lidi a samostatnost - vysoké pracovní nasazení - komunikativnost a zodpovědnost - práci na PC - MS office - chuť se vzdělávat, učit se nové věci.
Nabízíme: práci v perspektivní společnosti - motivační odměňovací systém - možnost profesionálního a osobního růstu - firemní benefity.
Náplň práce: Řízení výrobních pracovníků, kontrola plnění výrobních operací, rozdělování práce. Požadujeme schopnost práce na PC. Interní systém je IS HELIOS znalost výhodou. Znalost strojírenské dokumentace výhodou.
Praxe ve strojírenství výhodou.
Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, dotované stravování.

Vaše strukturované životopisy prosím zasílejte POUZE na e-mail: použijte odpovědní formulář
První kontakt POUZE telefonicky a mailem.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Práce s PC

Benefity

  • Ubytování
  • Podnikové stravování - dotované stravování
  • Dovolená navíc - 25 dní dovolené

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024

Máte zájem o nabídku Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Anna Valuchová z Industrial Machine Service s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.