Volné pracovní místo  Mistr/mistrová polygrafické výroby

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Náplň práce: vedení podřízených zaměstnanců, schvalování docházky, zajištění plynulého chodu dílny
Požadavky: SŠ technického nebo polygrafického směru, zkušenosti s vedením pracovního týmu podmínkou, praxe s flexotiskem (případně hlubotiskem) podmínkou, zdravotní způsobilost, bezúhonnost - čistý trestní rejstřík, přirozená autorita, důslednost, spolehlivost, znalost práce s počítačem
Mzdové ohodnocení dle zkušeností
Zam. výhody: poukázky na děti, dotované stravování a další zaměstnanecké benefity
Pracovní doba: práce v nepřetržitém provozu - krátký/dlouhý týden: 6:00 - 18:00hod, 18:00 - 6:00hod.
Kontakt: telefonicky (PO - PÁ: 7:00 - 14:00)
emailem
osobní: ST - ČT: 8:00 - 10:00hod.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), cizince.

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 12.10.2016 do 31.5.2017