Volné pracovní místo  MISTR/MISTROVÁ VÝROBY

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Máte zkušenost z výrobní společnosti, baví Vás vést výrobní tým? Pak jste náš člověk!

Na co se můžete těšit?
"stabilní zázemí mezinárodní společnosti
"příjemné a přátelské pracovní prostředí
"motivační platové ohodnocení
"po zapracování smlouva na dobu neurčitou
"možnost závodního stravování

Co Vás čeká?
"plánování, kontrola a řízení plnění úkolů dle termínů
"odpovědnost za technologické postupy podle plánu výroby
"zadávání úkolů, hodnocení a kontrola podřízených zaměstnanců
"odpovědnost za kvalitu výroby a 5S
"dvousměnný provoz

Co byste měl/a splňovat?
"ŠS vzdělání
"zkušenosti s výrobními procesy a vedením zaměstnanců
"schopnost organizovat a vést zaměstnance
"Práce na PC (MS Office -zejména Excel)
"Řidičský průkaz skupiny B

Nástup ihned.

Bližší informace Vám poskytne Jiří Zeman tel.: použijte odpovědní formulář

Strukturovaný životopis zasílejte na email: použijte odpovědní formulář

použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 5.10.2017