Volné pracovní místo  Mistr/ová

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 32 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MÍSTO VÝKONU: Semanínská č.p. 580, 560 02 Česká Třebová 2
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • řízení a organizace činnosti mistrovského útvaru
  • odpovědnost za plnění plánovaných úkolů ve stanovených termínech a kvalitě
  • odpovědnost za dodržování technologických postupů a norem
  • odpovědnost za vykazování úkolových hodin, odpovědnost za evidenci docházky a zpracování podkladů pro mzdy
POŽADUJEME:
  • min. ÚSO vzdělání
  • praxe v oboru min. 3 roky
  • organizační schopnosti, samostatnost, komunikativnost, flexibilita

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvky na ŽP a PP, školkovné 500 Kč/měs.
  • Podnikové stravování - příspěvky na stravování
  • Dovolená navíc - zvláštní placené volno 6 dnů/rok
  • Zvláštní prémie - roční bonus

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2019