Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Dělník ve výrobě
Lokalita:
Plzeň-město
Zveřejnil:
Úřad práce Plzeň
Může se Vám hodit:
Dělník ve výrobě Plzeň-město

Volné pracovní místo Montáž plastových oken

26.7.2016
CCL s.r.o.
Místo pracoviště
Husova 644/29, Jižní Předměstí, 301 00, Plzeň
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek, Brigády, Brigády
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Práce na zkrácený PP, DPP nebo DPČ – vhodné jako brigáda, popř. druhý pracovní poměr.
Váš strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu: poslat email

Náplň práce: montáž plastových oken. Praxe v oboru.
Požadujeme:

  • zručnost
  • znalost práce s elektrickým nářadím
  • komunikační schopnosti
  • slušné chování a vystupování
  • samostatnost, odpovědnost, organizační schopnosti
  • pracovní nasazení, loajalita

Podobné nabídky práce

Operátor výrobní linky - kompletace hraček
Kompletace plastových hraček značky BRUDER podle zadaného technologického postupu
BRUDER CZ s.r.o. Chebská 513/39, Plzeň Plný úvazek
týden
Operátor/ka výroby (až 100 Kč- práce u který můžete sedět, tel.čí...
balení, leštění, pokládka karbonu - práce u který můžete sedět nejedná se o práci na strojích a zařízeních (volný pracovní režim - zákazková výroba)
JMBservice Česká republika Plný úvazek
aktivní
Operátor výroby - skenař / dvousměnný provoz
- skenování dokumentů, práce s ručním/stolním scannerem - vkládání/ukládání dat do počítače
ADECCO spol.s r.o. Plzeň Plný úvazek
týden
Obsluha balící linky-nástupní bonus 10.000-Kč GS
Obsluha kompletační nebo balící linky . Budete zodpovídat za: * základní nastavení stroje, výměnu formátovacích dílů * kontrolu kvality/kvantity komponentů ke kompletaci a finálních produktů * správné hlášení do počítačového sy ...
týden
Skenař - dvě směny! nástup ihned i možnost ubytování!
ADECCO spol.s r.o. kraj Plzeňský, Česko Plný úvazek, Brigády
týden
Brigáda - volba směny, práce pro každého!
ruční kompletace DVD, CD, Blue ray apod.
ADECCO spol.s r.o. Plzeň, okres Plzeň-město Zkrácený úvazek, Brigády
týden