Volné pracovní místo  MONTÁŽNÍ A SERVISNÍ TECHNICI - ELEKTRIKÁŘI (m+ž)

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 28 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MONTÁŽNÍ A SERVISNÍ TECHNICI - ELEKTRIKÁŘI

Náplň práce:
  • Servisní a montážní práce v oborech elektroinstalace, klimatizace, vytápění, chlazení.
  • Servis, instalace a zprovoznění námi dodávané technologie (tepelné čerpadlo, klimatizace, VZT, ÚT + příslušenství)
  • Údržba, servis zařízení ostatní technologie
  • Operativní odstraňování poruch
  • Cestování převážně po Ústeckém kraji

Požadujeme:
  • SŠ/SOU technického zaměření
  • Praxe v oboru elektrikář
  • Platné osvědčení dle Vyhlášky č. 50/1978 Sb., nově dle NV č. 194/2022 Sb., alespoň §6 (elektrotechnik)
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • Zručnost, loajalita, pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci jsou pro nás důležité
  • Technické myšlení
  • Výpis z RT

Nabízíme:
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Zodpovědnou a různorodou práci
  • Zajímavé finanční ohodnocení, příspěvky + bonusy
  • Vzdělávací aktivity
  • Balíček zaměstnaneckých výhod - stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, 2 dny zdravotního volna
  • Příspěvek nákladů na dojíždění
  • Možnost kariérního a profesního růstu

HLÁSIT SE: Trojanová Lenka, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář telefonicky + e-mailem zaslat životopis, osobně na adrese Horská 165, Horní Jiřetín v pracovní dny od 8.00 do 12.00 hod., příp. 14.00-16.00 hod.

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle NV 194/2022 Sb. (vyhl. 50/78 Sb.)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku MONTÁŽNÍ A SERVISNÍ TECHNICI - ELEKTRIKÁŘI (m+ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lenka Trojanová z STEFAN Engineering s.r.o.

Aktualizováno před 6 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku MONTÁŽNÍ A SERVISNÍ TECHNICI - ELEKTRIKÁŘI (m+ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.