Volné pracovní místo  MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/ DĚLNICE MECHANICKÝCH ZAŘÍZENÍ

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 122–132 Kč / hodinu

  • Jedná se o zaměstnání přes agenturu práce ve společnosti Bühler Motor s.r.o.
  • Náplň práce zejména: výroba a montáž motorů, převodovek a jejich podskupin dále kontrola funkce motorů a převodovek, vše dle pracovních postupů, a další činnosti dle pokynu vedoucího zaměstnance uživatele určeného v pokynu k dočasnému přidělení
  • Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, zaměření na kvalitu
  • Nabízíme: po zkušební době (resp. po 3 měsících) navýšení hodinové mzdy (tarifní třída 1a); možnost stravování v závodní kantýně - příspěvek na jídlo ze strany zaměstnavatele 55% z ceny jídla (denní směny); příspěvek na stravování ve výši 50,-Kč (noční směny a směny mimo pracovní dny);
  • V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, telefonicky (8 - 10 hod) či osobně (pouze po předchozí emailové či telefonické dohodě na adrese společnosti: Holice, Nádražní 273)

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 17.2.2022 do 12.5.2022

Máte zájem o nabídku MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/ DĚLNICE MECHANICKÝCH ZAŘÍZENÍ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jiří Křičenský z Asistent Group s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/ DĚLNICE MECHANICKÝCH ZAŘÍZENÍ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.