Volné pracovní místo  Montážní dělník elektronického zařízení (m/ž)

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 22 680 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice.
Náplň práce
  • Práce na výrobní lince - montáž a kompletace počítačů, testování, balení.
Požadujeme
  • Manuální zručnost.
  • Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu.
  • Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost.
Zaměstnanecké výhody: Co u nás získáte?
  • Stabilní práci a stálý příjem.
  • Dotované stravování.
  • 3000,- ročně na benefity (Jděte do kina, zaplaťte v lékárně, přihlaste se na jazykový kurz, a nebo si vyberte něco úplně jiného...).
  • 5 týdnů dovolené.
  • Mobilní tarify za velmi výhodné ceny pro Vás i Vaše blízké (Třeba neomezené volání a 10GB dat za skvělou cenu).
  • Podporu fit života - Foxconn Fitness (vstup za 30Kč na lekce i do fitka), Multisport program (příspěvek na fitko, plavání nebo třeba saunu...).
  • Další vzdělávání (např. Odborné kurzy, kurzy práce na PC, kurz focení, a další).
  • Slevy u obchodníků (Cestujte pohodlně a levněji s LeoExpress, nakupte elektroniku se slevou, a další...).
  • Min. 6.000,- ročně v průměru příspěvek na penzijní připojištění.
  • Prémii za doporučení nového zaměstnance 10 tisíc.

Chcete vědět více? Kontaktujte naší personalistku!
Jitka Chudobová
zelená linka: použijte odpovědní formulář
telefon: použijte odpovědní formulář
e-mail: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2019

Máte zájem o nabídku Montážní dělník elektronického zařízení (m/ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jitka Chudobová, Recruitment Specialist z Foxconn European Manufacturing Services s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Montážní dělník elektronického zařízení (m/ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.