Volné pracovní místo MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE VE VÝROBĚ

27.9.2016
Trenkwalder a.s.
Místo pracoviště
U Mostku 466, Pouchov, 503 41, Hradec Králové
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Třísměnný provoz

Popis pracovní nabídky

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE VE VÝROBĚ

  • PP na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení, třísměnný provoz (nepřetržitý provoz), jedná se o agenturní zaměstnávání
  • Náplň práce: výroba motorků do stěračů osobních automobilů, jednoduchá a fyzicky nenáročná práce, práce na montážní lince, kompletace a kontrola výrobků
  • Požadujeme: min. základní vzdělání, manuálně zručný a pečlivý člověk, spolehlivost se zodpovědným postojem k práci, praxe v dané oblasti výhodou, ochota pracovat ve směnném provozu
  • Nabízíme: práci v úspěšné a stabilní společnosti; 5 týdnů dovolené; příspěvek na závodní stravování, stravenky; možnost 13. platu; možnost kariérního růstu
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
  • V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně (po telefonické domluvě). Kontaktní osoba: Kozárová Jana Bc., tel.: poslat email , e-mail:  poslat email