Volné pracovní místo  MONTÁŽNÍ DĚLNÍK V KOVOVÝROBĚ

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MÍSTO VÝKONU: U Dvořiska č.p. 1219, 565 01 Choceň 1
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • montování polotovarů dle výkresové dokumentace
  • práce na součástech pro nákladní automobily - podvozky návěsů
  • fyzicky náročná práce (manipulace s těžkými břemeny)
  • prašné prostředí
  • hlučné prostředí
POŽADUJEME: pouze 100% zdravé osoby
Výplatní termín 25.den násl. měsíce bez záloh na výplatu
KONTAKT: telefonicky (Po - Pá, 8.00 - 16.00 hod) nebo email

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2021

Máte zájem o nabídku MONTÁŽNÍ DĚLNÍK V KOVOVÝROBĚ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Dmitrij Sukhov z Top Vest výroba s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku MONTÁŽNÍ DĚLNÍK V KOVOVÝROBĚ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.