Volné pracovní místo  montážní dělník

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • zkušenost montáže zemědělských výrobků výhodou
  • znalost čtení výkresové dokumentace výhodou
  • manuální zručnost, pracovní nasazení, samostatnost
  • fyzická zdatnost (práce je vhodnější pro muže)
Náplň práce:
  • montáž zemědělských strojů
Nabízíme:
  • odpovídající mzdu
  • HPP na dobu určitou - 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • firemní benefity
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování (obědy nebo stravenky); příspěvek na penzijní připojištění; příspěvek na dovolenou a Vánoce; odměna za narození dítěte; příspěvek za odpolední směnu; zákonné příplatky; firemní a životní jubilea, vzdělávání, školení apod..
Kontakt: tel. použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář v Po - Pá od 6. do 14.30 hod., e-mail: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 8.4.2024 do 31.3.2025