Volné pracovní místo  montážní dělník

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: Bečovská č.p. 939Uhříněves
kontakt: Marešová Leona, e-mail: použijte odpovědní formulář o zaslaní životopisu na kontaktní email. Kontaktováni budou pouze kandidáti vybraní k osobnímu

ALGECO s.r.o., společnost zabývající se výrobou, prodejem a pronájmem modulárních stavebních systémů, přijme do pracovního poměru montážního technika
Pracoviště: Bečovská 939, Praha použijte odpovědní formulář

Pracovní náplň:
Přípravné práce na jednotkách, přestavby a servis kontejnerů, montážní a servisní práce.
Požadavky:
  • osvědčení dle vyhl. 50/1978 Sb., min. § 6 je předností
  • zkušenosti v oboru vodo-topo vítány
  • manuální zručnost, spolehlivost. odpovědnost
  • odpovídající zdravotní stav
Nabízíme:
  • stabilní zaměstnání v prostředí silné nadnárodní společnosti
  • pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • roční finanční odměna v závislosti na dosažených výsledcích
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, roční valorizace mzdy, možnost příspěvků na soukr.životní pojištění, penzijní připojištění a další benefity.
Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

pohovoru.

pracovni pomdr na I rok s moZnosti prodlouZeni na dobu neurdit'u.

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 4.4.2017