Volné pracovní místo  MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–21 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Vaše pracovní náplň:
  • Lehká, čistá montážní činnost bez velké fyzické zátěže
  • Budete zpracovávat kabely a konektory pro přenos dat,
  • Vaše pracoviště je moderní, vysoce čisté, klidné, příjemné a světlé,
  • U takzvané kabelové konfekce záleží podobně jako u textilní konfekce na velké schopnosti koncentrace a trpělivosti,
  • Námi vyráběné kabelové svazenky se používají například v inkubátorech pro předčasně narozené děti. Přebíráme tedy odpovědnost za systémy na záchranu života a pracujeme velmi koncentrovaně, precizně a spolehlivě,
  • Dostanete se do rodinné firmy a budete respektovat náš etický kodex,
  • V souladu se svými požadavky a schopnostmi můžete dále zvyšovat svou kvalifikaci a zvýšit tak i příjmy dle naší kvalifikační matice.
Váš profil:
  • Rádi vykonáváte jemnou, čistou práci jako např. manuální práci
  • Máte trpělivost a dokážete pracovat soustředěně při jemné montážní práci,
  • Odpovědnost, spolehlivost a flexibilita
Nehledáme žádné „příležitostné pracovníky“, kteří dnes pracují tady a zítra o dům dál.
Hledáme přátelské, poctivé a spolehlivé kolegyně a kolegy na dvousměnný provoz, kteří mají zájem o dlouhodobou spolupráci.
Pokud jsme ve Vás vzbudili zájem, pošlete nám žádost o místo společně s údajem o možném termínu nástupu.

Benefity

  • Jiné výhody - Volnočasové a kulturní aktivity
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 5.11.2018