Volné pracovní místo  Montážní dělník/dělnice

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 19 000–21 000 Kč / měsíc

Náplň práce: přímo ve výrobní hale ruční montování a kompletace dílů, příprava materiálu, odebírání zkušebních vzorků, vizuální kontrola dílů, vedení a správné vyplňování příslušné výrobní dokumentace, balení hotových výrobků, práce převážně vsedě
Práce ve 3 směnném (po týdnu se střídají ranní, odpolední, noční směny), v případě potřeby nepřetržitém provozu (3 dny denní směna od 06-18 hod., 3 dny volno; 3 dny noční směna od 18-06 hod). Práce v čistém prostoru - nošení overalu, pokrývka hlavy, rukavice, rouška.
Požadavky: manuální zručnost, jemná motorika, dobrý zrak, samostatnost, pečlivost, smysl pro detail, flexibilita
Nabízíme: týden dovolené navíc, dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na dovolenou, příspěvek na zdraví, kulturu, prevenci, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete Váš životopis na personální oddělení Bc. Markéta Knoppová, použijte odpovědní formulář nebo volejte na tel. číslo použijte odpovědní formulář , případně osobně Horšovský Týn-sídlo zaměstnavatele - PO-PÁ - 7:30-15:30 hod.

Benefity

  • Dovolená navíc - týden dovolené navíc
  • Jiné výhody - možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Jízdní výhody - příspěvek na dopravu
  • Zvláštní prémie - příspěvek na dovolenou, zdraví, kulturu, prevenci
  • Podnikové stravování - dotované závodní stravování

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 2.12.2019