Volné pracovní místo  Montážní dělník/dělnice

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Montáž a kompletace svítidel z jednotlivých komponentů
-kompletace LED svítidel
  • kontrola dílů a komponentů
  • zaučení pod vedením zkušeného zaměstnance

Požadujeme:

  • Vyučení
  • Manuální zručnost
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (8hodin/směna)

Nabízíme:

-Zázemí české stabilní výrobní společnosti
-Práci v moderních prostorách
-Zaškolení a zaučení na danou pracovní pozici
-Motivující finanční ohodnocení

-Firemní akce pro zaměstnance – vánoční večírek, firemní oslavy, dny pro zaměstnance

Benefity: 5 týdnů dovolené, více volna v době překážek na straně zaměstnance, příspěvek na stravování, závodní jídelna v prostorách společnosti, příspěvek na penzijní pojištění, Flexi pass, očkování proti chřipce, slevy na výrobky,…
-Možnost odborného růstu a osobního rozvoje.

Nástup možný IHNED

Neoslovila Vás uvedená pracovní pozice? Sledujte naši aktuální nabídku pracovních míst na použijte odpovědní formulář a neváhejte nás kontaktovat.

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc - 5 dnů volna navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 18.2.2019