Volné pracovní místo  Montážní pracovník/pracovnice

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 16 500–20 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z: 15.2.2017, a.: 15.4.2018
Náplň práce:
  • náplní Vaší práce bude jemná montáž kabelových svazků ( zaučíme Vás )
Požadujeme:
  • Práce v třísměnném provozu
  • Manuální zručnost a dobrý zrak
  • Dobrou pracovní morálku, spolehlivost a pečlivost
Nabízíme:
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Příležitost dobrého výdělku ve stabilní, zavedené společnosti
  • Odměňování výkonu na základě individuálních norem
  • Měsíční teamový bonus podle dosažených cílů
  • Příplatky za noční směny ve výši 15% z průměrného hodinového výdělku
  • Nadstandardní příplatky za přesčasové hodiny o víkendech
  • Třináctý plat na základě hospodářského výsledku firmy
  • Dotovaná firemní autobusová doprava z Rožnova a Frenštátu
  • Příjemné pracovní klima, světlé a čisté pracovní prostředí
  • Různorodé manuální činnosti
  • Není nutné jednotné firemní ošacení
  • Stravenky, vhodné pro absolventy
  • Poukázky při životních jubilejních
  • Důraz kladen na spokojenost zaměstnanců a pracovní podmínky při práci.
Info. na e-mail: použijte odpovědní formulář osobně po tel. domluvě.

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2018