Volné pracovní místo  Montážní technik

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–40 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Na nivách 1050/18, Michle, 141 00 Praha 4
Prvotní kontakt: email: použijte odpovědní formulář
Náplň práce: montáž a oprava výtahových systémů v zadaném termínu, vyřizování objednávek náhradních dílů od zahraničních dodavatelů.
Požadujeme: manuální zručnost pro montáž výtahových konstrukcí, německý nebo anglický jazyk aktivně, minimální dosažené vzdělání - střední odborné, řidičský průkaz skupiny B, uživatelská znalost PC (Microsoft Office Word a Excel), ochotu příležitostně cestovat a pracovat v zahraničí, časovou flexibilitu, fyzickou a psychickou odolnost, vysoké pracovní nasazení.
Nabízíme: různorodá práce na stavbách, zajímavé finanční ohodnocení, práce na HPP, vstřícné jednání, otevřenost a přátelský pracovní kolektiv, po roce - pracovní poměr na dobu neurčitou.
Zvláštní prémie

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.1.2016 do 1.1.2017