Volné pracovní místo  Montér - elektro

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 110–130 Kč / měsíc

Společnost s nadnárodní kapitálovou účastí, zabývající se projektováním, digitalizací sítí a montážními pracemi v oblasti elektrického vedení NN, VN a VVN hledá pracovníka na pozici:
Montér - elektro

Náplň práce:
  • Realizace montážních zakázek NN,VN
Požadujeme:- Min. vyučen v oboru elektro
  • Praxe v oboru (silnoproudá elektrotechnika, stavba vedení)
  • Zodpovědnost
  • Flexibilitu
  • Schopnost kolektivní práce
  • Vyhl. 50/78 Sb. §6 a výše

Nabízíme:
  • Odpovídající platové ohodnocení (110 - 130,- Kč/hod.), dle praxe
  • výkonností odměny za zakázku
  • Pět týdnů dovolené
  • Profesní růst
  • Perspektivu
  • Příspěvek zaměstnavatele na stravování (cestovní náhrady)
  • Příspěvěk na životní nebo penzijní připojištění
  • Očkování proti klíšťové encefalitidě
  • Pojištění z odpovědnosti
Pracoviště: Plzeňský kraj
Nástup: Ihned nebo po domluvě

Vaše nabídky zasílejte společně se strukturovaným životopisem e-mailem na adresu: použijte odpovědní formulář

OMEXOM GA Energo s.r.o., Na Střílně 1929/8, Bolevec, 323 00 Plzeň
použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017