Volné pracovní místo  Montér/ elektromontér

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 35 000–55 000 Kč / měsíc

Montér/ elektromontér vratových a dveřních výrobků pro oblast Pelhřimov.
Pracovní náplň: montáž a instalace dveří přímo u našich zákazníků, provádění montáží po celé ČR, montážní a zámečnické práce, elektro zapojení u elektromontéra, práce ve 2 členném týmu.

Požadujeme: zkušenosti se zámečnickými pracemi, manuální zručnost, schopnost práce na lešení a ve výškách (do 10 m), svářečský průkaz na elektrodu výhodou. U elektromontéra platná vyhláška elektro §6. Možnost denních výjezdů mimo domov, občasné přespání na ověřeném penzionu v případě montáže ve vetší vzdálenosti pro dojezd domů (plně hrazeno firmou) - v průměru 6 nocí v měsíci.

Nabízíme: zajímavé platové ohodnocení,, vlastní organizace času na montáži, stabilita české společnosti s 31letou tradicí, nové kolegy zaučíme a poskytneme odborné zaškolení, firemní akce.

Benefity

  • Dovolená navíc - 22 dní dovolené + 3 dny sick days
  • Jiné výhody - penzijní připojištění, dárkové poukazy na vánoce, odměny při pracovním výročí

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Montér/ elektromontér?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Eva Štochelová z SPEDOS Servis s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Montér/ elektromontér

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.