Volné pracovní místo  Montér leteckých interiérů, zámečník pro kovodílnu

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 21 000–26 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • výroba a úpravy menších podsestav pro kuchyňské moduly do letadel (boxy, dvířka, pracovní desky, ...)
  • převážně jemná zámečnická výroba podle strojařské technické dokumentace

Požadavky:
  • vyučen nejlépe v oboru zámečník nebo podobném
  • praxe v oboru (alespoň školní)
  • manuální zručnost podmínkou
  • zámečnické dovednosti
  • nutná znalost čtení technické dokumentace
  • zájem učit se nové dovednosti a zlepšovat výsledky své práce
  • zodpovědný přístup k práci
  • práce ve 2 směnném režimu

Nabízíme:
  • zajímavou práci v leteckém průmyslu
  • moderní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • kurzy anglického jazyka
  • nástupní plat od 19000,- Kč, plat po zkušební době cca 21000 - 23000 Kč. vč bonusové složky mzdy (součástí je 1000 Kč docházkový bonus)
  • další přivýdělek je možný při přesčasové práci
  • příspěvek na dojíždění

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 20.3.2017