Volné pracovní místo  Montér TZB - instalatér/ topenář

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Pro nově vznikající pracoviště - zaměstnavatel není na adrese pracoviště k zastižení!! První kontakt telefonicky nebo e-mailem.
Vhodné i pro absolventy.
NÁPLŇ PRÁCE:
a) montáž topných systémů a zdrojů tepla (kotle, kotelny, tepelná čerpadla)
b) montáž plynových zařízení
c) montáž zdravotně technických instalací (voda, kanalizace)

POŽADAVKY:
  • vyučen, ukončené SOU - obor instalatér, topenář nebo případně zámečník s praxí v oboru TZB
  • manuální zručnost a technické myšlení
  • schopnost čtení a orientace ve výkresové dokumentaci
  • řidičský průkaz skupiny B
  • výhodou svářecí průkaz
  • odpovědnost, pečlivost, samostatnost a spolehlivost, pozitivní myšlení a přístup k zákazníkům,
  • flexibilita, ochota vyjíždět na montáže po celé ČR
  • trestní bezúhonnost

NABÍZÍME:
  • zázemí stabilní společnosti
  • dlouhodobou pracovní perspektivu
  • samostatnou a odpovědnou pozici
  • dobré platové podmínky v závislosti na samostatnosti, výkonnosti a délky praxe (základní měsíční mzda + osobní hodnocení dle kvality a množství vykonané práce)
  • možnost dalšího vzdělávání, profesní školení
  • příspěvek na stravné (stravenky / diety) ,
Nástup dohodou, možný ihned
Pracovní doba: 8-16 hod.
Kontakt: telefonicky v pracovních dnech 9:00 - 16:00 hod., nebo e-mailem.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.11.2019