Volné pracovní místo  MONTÉR VE ZKUŠEBNÍ LABORATOŘI

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 27 000–36 000 Kč / měsíc

KO: Hendrych Vít, Ing., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • Připravuje zkoušky důlních výztuží nebo hydraulických komponentů
  • Montáž a demontáž důlních výztuží
  • Odpovídá za správně provedenou zkoušku
  • Provádí kontroly zkoušeného vzorku během zkoušek
  • Období zhruba 70% času v roce práce v 3 směnném provoze

Požadavky:
  • Minimálně vyučení ve strojírenském oboru technického zaměření
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Certifikace nedestruktivního zkoušení
  • svářečský průkaz (výhodou, není podmínkou)

Vítané dovednosti :
  • Svářečský, paličský průkaz (výhodou, není podmínkou)
  • Jeřábnický, vazačský průkaz
  • Průkaz řízení VZV
  • Smysl pro humor, kreativita, schopnost být otevřen novým výzvám
  • Řidičský průkaz sk. B

Požadované dovednosti

  • Jiné
  • Jiná způsobilost

Benefity

  • Jiné výhody - podpora vzdělávání; firemní akce; volné víkendy; mladý kolektiv, penzijní poj.
  • Podnikové stravování - Závodní stravování nebo stravenkový paušál
  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené + 5 dnů sick days

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku MONTÉR VE ZKUŠEBNÍ LABORATOŘI?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Vít Hendrych z TECHNICKÉ LABORATOŘE OPAVA, akciová společnost

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku MONTÉR VE ZKUŠEBNÍ LABORATOŘI

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.