Volné pracovní místo  MONTÉR VODOHOSPODÁŘSKÝCH ZAŘÍZENÍ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 19 000–22 000 Kč / měsíc

POŽADUJEME: vyučení v oboru nebo SŠ technického směru, ŘP sk. B
VÝHODOU: praxe v oboru
PRACOVNÍ NÁPLŇ: údržba vodárenských zařízení, výstavba vodovodů a kanalizací
NABÍZÍME: zázemí silné nadnárodní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy, možnost dalšího pforesního vzdělávání, zaměstnanecké benefity (stravenky, pracovní doba 37,5 hod. týdně, dovolená 5 týdnů, sick days, příspěvek na životní/penzijní připojištění, nadstandardní preventivní péče a další)

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis, případně motivační dopis do 20.8.2017 elektronicky na e-mail použijte odpovědní formulář nebo poštou na adrssu: VODOSPOL s.r.o., Ostravská 169, 339 01 Klatovy.
Bližší informace na mob. použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 19.7.2017