Volné pracovní místo MONTÉR/ ZÁMEČNÍK 130,-/HOD. ČISTÉHO; MOŽNOST UBYTOVÁNÍ; HPP;

29.8.2016
Markmont, s.r.o.
Místo pracoviště
Korandova 2927/14, Jižní Předměstí, 301 00, Plzeň
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

MONTÉR/ ZÁMEČNÍK 130,–/hod. čistého
Pro stabilní podnik v Plzni, zabývající se výrobou leteckých interiérů přijmeme zaměstnance na pozici MONTÉR/ ZÁMEČNÍK.

Náplň práce:
Ruční montáž komponentů pro kuchyňské moduly a odpočinkové místnosti pro posádku letadla.

Požadujeme:

  • Praxe ve strojním oboru – montér, mechanik, nástrojář, truhlář, sádrokartonář, apod.
  • Základní orientace ve výkresové dokumentaci
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost

Směny:

  • Ranní a odpolední, možnost přesčasů

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti, letecký průmysl
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Smlouvu na HPP
  • Moderní pracovní prostředí
  • Firemní společenské akce
  • Stravování zajištěno
  • Možnost ubytování v centru Plzně
  • Možnost záloh

Plat:

  • 21 000,– čistého

V případě zájmu volejte či pište na tel: poslat email nebo zasílejte své životopisy na email : poslat email