Volné pracovní místo Montéři kovových konstrukcí

26.4.2017
GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
Místo pracoviště
Chrudimská 42, Dolní Bučice, 285 71, Vrdy
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Turnusové služby

Firma GOLDBECK Prefabeton s.r.o. vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici „montér“
Požadujeme: vzdělání – minimálně výuční list, řidičský průkaz nebo svářečský průkaz vítán, není podmínkou, dobrý zdravotní stav, ochota cestovat, spolehlivost, pracovitost
Náplň práce: montáže betonových prefabrikovaných nosných konstrukcí objektů v týmu 4–5 pracovníků, práce ve výškách do 10 m
Nabízíme: zajímavou práci v moderním prostředí silné a stabilní mezinárodní společnosti, perspektivu dalšího odborného růstu či postupu na pozici vedoucího montéra, mzdové ohodnocení po zapracování dle pracovního nasazení v rozmezí 25 000 – 33 000 Kč, garantujeme cestovní náhrady (diety, stravné), zdarma zaškolíme, zaučíme, nástup možný ihned
25 dní dovolené, další firemní benefity
Vaše profesní CV zasílejte na e-mailovou adresu:  poslat email