Volné pracovní místo  Montéři zasklení balkonů

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MONTÉŘI ZASKLENÍ BALKONŮ
POŽADUJEME: Manuální zručnost, spolehlivost a fyzickou zdatnost. ŘP sk. B.
NÁPLŇ PRÁCE: Montáž balkónového zasklení. Volné pracovní místo může být vhodné pro uchazeče s bydlištěm v okolí Vsetína (dopravní dostupnost).
NABÍZÍME: Jednosměnný provoz.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky pan Ing. Jaromír Juráň, v době od 8:00 do 16:00 na tel.: použijte odpovědní formulář , nebo emailem na adresu: použijte odpovědní formulář případně osobně v místě výkonu práce, po předchozí telefonické domluvě od 08:00 do 16:00.
Ov.e.: 29.2.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024 do 31.12.2024

Máte zájem o nabídku Montéři zasklení balkonů?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Jaromír Juráň z DARK ZVS s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Montéři zasklení balkonů

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.