Volné pracovní místo  Montér/ka MaR (měření a regulace) a elektro

Lokalita Ostrava
Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Ostrava
V případě zájmu pište na e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce a požadavky:
-Vzdělání v oboru MaR (měření a regulace), popř. elektro
-Čtení elektrotechnických schémat
-Základy práce se snímači neelektrických veličin
-Návrh kabelových tras MaR a elektro
-Tažení a zapojení kabelů v průmyslových aplikacích
-Tažení impulsního potrubí
-Vyhláška 50/1978 sb. §6-7
-ŘP sk. B

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - řídící činnosti na elektrických zařízeních dle §7 vyhl. 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2017 do 30.4.2018