Volné pracovní místo  MRP Controller

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 26 701 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň
-efektivní řízení zásob (disponibilita materiálu, B/O, nízké zásoby, vysoká obrátka zásob, ….)
-řízení a optimalizace materiálového toku
-zlepšování procesů materiálového toku
-nastavování logistiky dodavatelů - VCM, balení, dávky, kontrola procesu,…
-trvalé zlepšování externí/interní logistiky
-řízení a tvorba procesů, standardizace činností, popis procesů, tvorba manuálů,…
-řízení a správa dat v SAPu a ve WEB portálu
Požadujeme
-SŠ nebo VŠ technického směru
-základní znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
-znalost práce na PC: MS Office, SAP výhodou
-min. 2 roky praxe na pozici materiálového specialisty či logistika pro výrobní komodity ve strojírenství nebo automobilovém průmyslu
-flexibilita, samostatnost, silné komunikační a vztahové dovednosti, ochota učit se novým věcem
Nabízíme
-Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
-Možnost dalšího profesního růstu
-Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
-Měsíční prémie za výsledky práce a odměny za Kaizeny (resp. změny k lepšímu)
-Roční výkonnostní odměnu
-Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
-Dotované závodní stravování
-Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
-Sportovní a kulturní aktivity
-Zvýhodněné mobilní tarify
-Možnost flexibilní pracovní doby
První kontakt emailem použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 22.9.2017