Volné pracovní místo  MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Lokalita: Liberec
Mzda: 35 000 - 45 000Kč/měs. dle pracovních zkušeností (Junior/Senior)
Do našeho týmu hledáme nového kolegu/ novou kolegyni v oblasti interního zpracování mezd.
Náplň práce:
  • Odpovědnost za vedení veškeré mzdové agendy
  • Zpracování mezd - zajištění správnosti a úplnosti podkladů pro mzdy
  • Zpracování a kontrola odvodů daně z příjmu, pojistného na sociální zabezpečení a zdravotní pojištění, výpočet nemocenského pojištění, vedení evidenčních listů zaměstnanců
  • Komunikace se zdravotními pojišťovnami, ČSSZ apod.
  • Roční zúčtování daně, ELDP, vyúčtování zálohové a srážkové daně
  • Zpracování a vedení evidence exekucí, insolvencí
Požadujeme:
  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Odborná praxe a znalosti v oblasti mzdového účetnictví
  • Znalost legislativy v oblasti daně z příjmu, nemocenského pojištění, zdravotního a sociálního pojištění
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Samostatnost, aktivní a profesionální přístup
  • Zodpovědnost, smysl pro detail, pečlivost
  • Morální a občanská bezúhonnost
  • Znalost systému Karát výhodou
Nabízíme:
  • Práce ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Pravidelně vyplácená měsíční mzda
  • Notebook, služební telefon
  • Po zapracování možnost flexibilní pracovní doby, po domluvě občasný home office
  • Firemní akce, posezení s kolegy
  • Práci na HPP, vhodné i pro OZP
  • Pracoviště: Čechova 7, Liberec
Hlásit se emailem nebo telefonicky.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Ekonomika - mzdové účetnictví

Benefity

  • Jiné výhody

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.3.2024