Volné pracovní místo  Mzdová/vý účetní

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 7 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň: Mzdová/vý účetní/ personalista/ účetní.
Zkrácený pracovní úvazek 20 hod. / týden.
Pracovní doba 8.00 - 12.00 hod.
Nástup dle dohody.
Požadujeme:
  • znalosti práce na PC
  • znalost mzdové agendy a účetnictví příspěvkové organizace vítána
  • zodpovědnost, spolehlivost, systematičnost, pečlivost, samostatnost, organizační předpoklady, dobré komunikační dovednosti, flexibilita
Nabízíme:
  • práce v zajímavém prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
Poznámka k místu: zodpovědnost za kompletní zpracování mezd a dohod, vedení mzdové a personální agendy (22 osob), komunikace s úřady, komplexní zajišťování agendy v oblasti personalistiky. Vedení pokladny hotovosti.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svoji přihlášku písemně v zalepené obálce, výrazně označené mzdová účetní na adresu: Východočeská galerie v Pardubicích, Zámek 3, Pardubice 530 00, nebo ji osobně předejte na stejné adrese. Můžete využít i elektronickou poštu- adresa: použijte odpovědní formulář do předmětu uveďte - mzdová účetní.
Přihláška musí obsahovat:
" strukturovaný životopis
" motivační dopis.

Uzávěrka příjmu přihlášek je 23. 2. 2015
Vybraní uchazeči budou vyzvání k ústnímu pohovoru.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 4.2.2015 do 31.12.2015