Volné pracovní místo mzdová/ý účetní

25.10.2016
Galí Optik s.r.o.
Místo pracoviště
Chrastavická 217, Dolejší Předměstí, 344 01, Domažlice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadavky: praxe v oboru, pečlivost, flexibilita
Nabízíme: práci ve stabilní firmě, příspěvky na stravování
Životopisy zasílejte na adresu:  poslat email

Podobné nabídky práce

mzdová/ý účetní
Náplň práce: výpočet mezd pro cca 100 zaměstnanců, kontrola docházky a zpracování podkladů ke mzdám, komunikace s pojišťovnami a úřady Požadavky: znalost zákoníku práce a mzdových předpisů, znalost práce na PC (Excel), znalost sys ...
KABELOVNA KABEX a. s. Politických vězňů 84, Holýšov Plný úvazek