Volné pracovní místo  Mzdová/ý účetní

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Výstavní 2937/132a, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3
V případě zájmu volejte na tel. nebo pište na e-mail.

Požadavky:
-Minimálně SŠ vzdělání.
-Orientace v mzdové a daňové legislativě.
-Praxe v oboru minimálně 5 let.
-Uživatelská znalost MS Office, Outlook.
-Dobré komunikační a organizační schopnosti.
-Spolehlivost, loajálnost, pracovní nasazení, flexibilita, příjemné vystupování.

Nabízíme:
-Práce na HPP.
-Finanční ohodnocení od 22.000 Kč odpovídající doložené praxi a vzdělání.
-Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání.
-Příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce.

Náplň práce:
-Zodpovědnost za zpracování mezd v souladu s platnými zákony a předpisy.
-Provádění analýz mezd v souladu s požadavky svého nadřízeného a strategií firmy.
-Zodpovědnost za úplnost všech dokladů týkajících se mezd a jejich archivace.
-Úzká spolupráce s personalistou firmy.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Ekonomika - mzdové účetnictví
  • Ekonomika - účetnictví a daňové evidence

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 12.6.2017