Volné pracovní místo  Mzdový účetní

Lokalita Úpice
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

Hledáte stabilní a pohodovou práci? Máte zkušenosti se zpracováním mezd a účetnictvím? Jste na správné cestě ke svému novému zaměstnání! Pro společnost, která vyrábí počítačové skříně a jiné elektro výrobky hledáme do týmu Mzdovou účetní!

Lokalitou práce je obec blízko Trutnova směrem na Červený Kostelec.

Náplň práce:
  • vedení mzdového a částečně finančního účetnictví firmy
  • vedení personální agendy
  • komunikace s orgány státní správy (ČSSZ, ZP, FÚ, ÚP)

Požadujeme:
  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v účetnictví alespoň 2 roky (důležitá znalost mzdového účetnictví)
  • znalost zákoníku práce
  • znalost práce na PC
  • ŘP sk.B
  • samostatnost a pečlivost

Nabízíme:
  • pracovní uplatnění ve stabilní a prosperující společnosti
  • ohodnocení dle Vašich zkušeností od 18 do 25 tis. hrubého
  • flexibilní pracovní doba (volný začátek i konec)
  • firemní benefity

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016