Volné pracovní místo Mzdový/á účetní

26.9.2016
apt Products s.r.o.
Místo pracoviště
Průmyslový park 33/22, Dolní Dvory, 350 02, Cheb
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Náplň práce: Vedení mzdové agendy zaměstnanců (cca 180 lidí), zpracování a výpočet mezd, správa a kontrola docházky, zpracování srážek a odvodů (zdravotní a sociální pojištění, exekuce, insolvence aj.),zpracování a kontrola mzdových dokladů (pracovní neschopnost, dovolená atd.), zpracování podkladů pro reporting a statistiky, zpracování daně z příjmů a roční zúčtování daně z příjmů, komunikace s úřady a institucemi (ČSSZ, zdravotní pojišťovny, finanční úřad atd.), vyúčtování pracovních cest, vedení pokladny.
Pracovní doba: 40 hodin týdně (PO – PÁ 7:00 – 15:30)
Vzdělání: min. SŠ (ekonomický směr)
Nástup: Dle dohody.
Požadujeme: Praxe na obdobné pozici min. 2 roky, dobrá znalost práce na PC (MS Office, ovládání mzdového programu a docházkového systému), orientace v pracovně-právní legislativě a mzdové problematice, orientace v legislativě zdravotního, sociálního a důchodového pojištění, orientace v daňových předpisech týkajících se závislé činnosti, komunikativnost, samostatnost, pečlivost, výkonnost.
Nabízíme: Plný pracovní úvazek, 25 dnů dovolené, stravenky, roční bonus, firemní akce, možnost dalšího odborného vzdělávání (jazykové kurzy apod.).
Pro více informací kontaktujte personální oddělení firmy.