Volné pracovní místo Mzdový/vá účetní

27.9.2016
SERVIS CLIMAX a.s.
Místo pracoviště
Jasenice 1253, Vsetín, 755 01, Vsetín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

MZDOVÝ/VÁ ÚČETNÍ
Požadujeme: praxi s vedením mzdového účetnictví min. 3 roky, znalost mzdové legislativy ČR, znalost zpracování mezd v IS, K2 výhodou, základní znalost zákoníku práce, svědomitost, zodpovědnost, pečlivost a důslednost, komunikační a organizační schopnosti
Náplň práce: Samostatné komplexní zpracování mezd v IS K2 pro cca 400 našich zaměstnanců, vystavování dokldů pro zaměstnance a příprava ročního zúčtování daně z příjmu, komunikace s příslužnými úřady, podílení se na zdokonalování procesů v oblasti zpracování mezd, evidence a kontrola docházky.
Nabízíme:Zázemí silné společnosti, prostor pro kreativní přístup a nápady, systém firemního vzdělávání a školení, zaměstnanecké benefity. Možnost prodl.pracovního poměru.
První kontakt: Životopisy zasílejte e-mail: poslat email
Zaměstnavatel mzdu neuvedl.

Podobné nabídky práce

Mzdová/ý účetní
MZDOVÍ ÚČETNÍ Nástup ihned nebo dohodou. POŽADUJEME: Praxi se zpracováním mezd a vedení mzdové agendy (min. 3 roky). Orientaci v oblasti mzdové problematiky a pracovního práva. SŠ vzdělání. Znalost MS Office. Znalost programu KS ...
CIE PLASTY CZ, s.r.o. Hranická 328, Valašské Meziříčí Zkrácený úvazek
týden