Volné pracovní místo  NÁKUPČÍ HUTNÍHO MATERIÁLU

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Do stále se rozvíjející přátelské strojní výrobní společnosti, otevíráme karierní příležitost na pozici:

NÁKUPČÍ HUTNÍHO MATERIÁLU

Váš profil:
-praxe na pozici spojené s nákupem materiálu ve výrobní společnosti
-povědomí o hutním materiálu
-znalost SAP velkou výhodou
-dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
-nekonfliktnost, zdravý logický úsudek

Náplň práce:
-specializace na nákup hutního materiálu v týmu nákupčích
-úzká komunikace s výrobou a celým výrobním závodem s 200 zaměstnanci
-nákup vhodného spotřebního materiálu od dodavatelů
-hodnocení dodavatelů a poskytování zpětné vazby vedení společnosti
-práce v programu SAP

Nabízíme:
-práci v přátelském kolektivu
-mzdové ohodnocení dle zkušeností
-příspěvek na dojíždění 2 Kč/km
-dotované stravování
-nástup dle domluvy

Zájemci o uvedenou pracovní pozici, zašlete prosím Váš životopis na e-mail použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.10.2016