Volné pracovní místo  Nákupčí junior

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 27 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Přestavlcká č.p. použijte odpovědní formulář Mnichovo Hradiště

Prvotní kontakt: telefonicky: použijte odpovědní formulář nebo emailem: použijte odpovědní formulář

Požadavky:
  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • AJ na komunikační úrovni, NJ výhodou
  • Znalost PC, MS Office
  • Praxe v automobilovém průmyslu výhodou
  • Komunikativnost, samostatnost, ochota učit se novým věcem, pečlivost, ochota cestovat do zahraničí
  • Řidičský průkaz skupiny B

Pracovní náplň:
  • Nákup a zajištění objednávek + související administrativa
  • Jednání s dodavateli
  • Tvorba přehledů a podkladů pro řízení firmy
  • Reporting

Zaměstnanecjké výhody: příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění a důchodové připojištění, 5 týdnů dovolené.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 27.2.2017